Lokal usługowy na wynajem

Powierzchnia: 184 m2
Lokalizacja: parter
Dostępność: dwa niezależne wejścia
Rozkład funkcjonalny: openspace 144 m2, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, toaleta, komunikacja
Parking: przed lokalem

Szczegółowe informacje - tel. 12 353 33 01

Rzut lokalu usługowego:

MIESZKANIA

W pierwszym, gotowym już etapie zrealizowany został trzypiętrowy budynek A o podwyższonym standardzie z windami, podziemnym garażem z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz co bardzo ważne, z własnym parkiem rekreacyjno-wypoczynkowym oraz placem zabaw dla dzieci. W budynku tym znajduje się będzie 76 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 76 m2. Poza nowoczesnym stylem warto podkreślić, że bryła budynku jest otwarta, dzięki czemu dźwięk nie kumuluje się w środku dziedzińca. Zatem w każdym mieszkaniu budynku jest cicho i spokojnie. Ponadto mieszkania parterowe mają do wyłącznej dyspozycji zielone ogrody o dużej powierzchni.

Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej, jest rozpoczęta budowa drugiego budynku, oznaczonego numerem budowlanym B. Obiekt posiadać będzie 59 lokali mieszkalnych zaprojektowanych na czterech piętrach oraz trzy lokale usługowe mieszczące się na parterze. Kondygnacja podziemna przewidziana została na miejsca postojowe i komórki lokatorskie znajdujące się w garażu wielostanowiskowym. Parterowe lokale mieszkalne analogicznie, jak przy budynku A posiadać będą przydomowe ogródki do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli.

Dla udogodnienia codziennego życia mieszkańców osiedla w budynkach wielorodzinnych przewidziane zostały podziemne parkingi oraz windy w każdej klatce schodowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni, opracowano projekty mieszkań mające zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort codziennego życia.

Naszym marzeniem jest stworzyć ze Słonecznych Klinów takie miejsce, aby miało zalety prawdziwe amerykańskiego przedmieścia zlokalizowanego na krakowskim gruncie. ddd

Słoneczne Kliny są nowoczesnym, dobrze zaprojektowanym zespołem architektoniczno-urbanistycznym zlokalizowanym w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej. Odważna architektura oraz nowatorskie podejście do kreowania przestrzeni mieszkalnej nadają temu miejscu unikalny charakter. O wyjątkowości Słonecznych Klinów przesądza z pewnością spokojna zabudowa jednorodzinna, która nadaje ton architektoniczny przedsięwzięciu, natomiast całość inwestycji nawiązuje do stylu samowystarczalnego przedmieścia o jakości dotąd niespotykanej w Krakowie.

Mamy nadzieję, że Słoneczne Kliny staną się bardzo modnym i prestiżowym miejscem do życia.

SPORT, REKREACJA, HOBBY:

Kliny to doskonałe miejsce do tego żeby aktywnie spędzać czas lub zajmować się swoim hobby. W otoczeniu naszego osiedla znajduje się wiele niezabudowanych terenów, łąk, alejek spacerowych, dlatego mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać swój wolny czas jeżdżąc na rowerze, biegając, czy po prostu spacerując wśród otaczającej ten rejon zieleni.

Wiele krajobrazowych tras w kierunku Piekar, Liszek czy za Skawiny na pewno zaspokoją oczekiwania osób o zamiłowaniu do czynnego spędzania czasu. Ponadto dogodny dojazd do Lasku Wolskiego, Kryspinowa lub dalej w kierunku południowym, tj. Myślenic, Babiej Góry, Zakopane lub Krynicy daje możliwości zaplanowania ciekawego weekendowego wyjazdu.

Wraz z oddaniem do użytki pierwszego etapu inwestycji na terenie osiedla powstał do dyspozycji mieszkańców rekreacyjno-sportowy, stanowiący doskonałe miejsce do wypoczynku. Aby zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, można również skorzystać z pobliskiego klubu ALSTAR Squash Fitness lub nieco dalej z siłowni Fitnes Platinuim w Solvay Parku, czy J&J Sport Center Kraków w Skotnikach. Ciekawym miejscem jest nieodległy tor kajakowy z rozbudowaną infrastrukturą sportową.

Miłośnicy motoryzacji mogą podziwiać nowe modele swych ulubionych marek samochodowych i motocykli. Przy ul. Zakopiańskiej znajdują się salony i serwisy takich aut jak: Skoda, Toyota, Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Subaru, Seat i salon z motocyklami Hondy.

KLINY NA CO DZIEŃ

Patrząc na Słoneczne Kliny z perspektywy prozy dnia codziennego wszystko jest już zorganizowane. Do dyspozycji mieszkańców są okoliczne sklepy osiedlowe oraz dyskonty spożywcze Lidl i Stokrotka. W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych takich jak piekarnia, cukiernia, fryzjer, salon kosmetyczny, kwiaciarnia. W niedalekim sąsiedztwie ulicy Komuny Paryskiej znajduje się też apteka, zakład opieki zdrowotnej oraz weterynarz.

Zaledwie w kilka minut jazdy samochodem dotrzemy do Solvay Parku z delikatesami BOMI, sklepem MediaMarkt lub Parku Handloweko Zakopianka z hipermarketem Carrefour, Makro Cash czy sklepem sportowym Decathlon. Przy ul. Zakopiańskiej znajduje się też centrum ze sklepami budowlano-wykończeniowymi m.in.: Castorama, Maxfliz, Querrcus, Excellent, Decorian. Nieco dalej, ale również w południowym rejonie miasta, zlokalizowane są dwa największe hipermarkety w Krakowie: Tesco i Bonarka.

W okolicy nie brakuje też przedszkoli i szkół, dlatego najmłodsi mieszkańcy Słonecznych Klin mogą korzystać m.in. z prywatnego przedszkola nr 16, niepublicznego przedszkola pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej lub przedszkola językowego Happy World. Starsze dzieci mogą natomiast uczęszczać do szkoły podstawowej nr 53, społecznego gimnazjum nr 1 lub gimnazjum nr 24. Gdy pociecha jest trochę starsza, można ją zapisać do prestiżowego Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej przy ulicy Kobierzyńskiej. Dla wszystkich ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu mogą być seanse filmowe w kinie Cinema City przy ul. Zakopiańskiej.

Dojazd komunikacją miejską jest bardzo łatwy. Bliska lokalizacja pętli autobusowej linii 151, 178, 451, 608 i przystanków autobusowych przy Zawiłej i Kobierzyńskiej oraz pętle autobusowe i tramwajowe w Borku Fałęckim, gwarantują szybki dojazd do Centrum Krakowa. Południowa obwodnica miasta daje pewność prostego wyjazdu w kierunku lotniska w Balicach oraz kierunkach: południowym - Zakopane, wschodnim - Tarnów, Rzeszów, północnym - Kielce, Warszawa lub zachodnim – Katowice, Wrocław bez konieczności stania w korkach.

O stronę duchową mieszkańców Słonecznych Klinów zadba proboszcz parafii Rafała Kalinowskiego. Niedaleko znajduje się znane na całym świecie miejsce pielgrzymek - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Ładowanie strony Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
bt_schowek
Schowek:
aktualnie obserwujesz
X mieszkanie/dom