Nowe mieszkania Dębniki – Kliny

Jedną z wielu zalet inwestycji Słoneczne Kliny jest jej lokalizacja. Przepełniony zielenią obszar krakowskich Klinów, stał się modnym i wygodnym do życia miejscem dla wielu Krakowian. Mieszkając w tym rejonie miasta nie będzie nam dokuczać uciążliwy hałas, czy zanieczyszczenia jakie towarzyszą inwestycjom zlokalizowanym w centrum miasta, a przecież stąd na Rynek dojedziemy w szybki i prosty sposób.

Osiedle Słoneczne Kliny powstaje w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej, na atrakcyjnej lekko nachylonej w kierunku południowym działce o powierzchni ponad 25 hektarów. Warto wspomnieć, iż tuż obok w nowopowstałych osiedlach istnieje rozbudowana infrastruktura m.in.: sklepy osiedlowe, dyskont spożywczy, drobne usługi oraz punkty opieki zdrowotnej i oświatowej, pętla autobusowa i wiele innych punktów użyteczności publicznej.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE

ZIELEŃ

SKLEP

KOŚCIÓŁ

LINIA AUTOBUSOWA

AUTOSTRADA A4

PLAC ZABAW

SZPITAL

SZKOŁA

PRZEDSZKOLE

Ładowanie strony Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
bt_schowek
Schowek:
aktualnie obserwujesz
X mieszkanie/dom