INWESTYCJA

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowany został trzypiętrowy budynek A o podwyższonym standardzie z windami, podziemnym garażem z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz co bardzo ważne, z własnym parkiem rekreacyjno-wypoczynkowym oraz placem zabaw dla dzieci. W budynku tym znajduje się będzie 76 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 76 m2. Poza nowoczesnym stylem warto podkreślić, że bryła budynku jest otwarta, dzięki czemu dźwięk nie kumuluje się w środku dziedzińca. Zatem w każdym mieszkaniu budynku jest cicho i spokojnie. Ponadto mieszkania parterowe mają do wyłącznej dyspozycji zielone ogrody o dużej powierzchni.

Kolejnym etapem inwestycji Słoneczne Kliny jest oddany do użytku w styczniu 2016 roku kompleks domów jednorodzinnych w systemie zabudowy bliźniaczej. Każdy z nich posiada własny ogródek i miejsca postojowe do wyłącznego użytkowania. Domy zaprojektowane są tak, by w każdym była południowa elewacja gwarantująca, poza komfortem i intymnością, odpowiednio dobre nasłonecznienie. Inwestycja rozpoczęła się od budowy 48 domów o powierzchniach od 114 m2 do 137 m² wraz z poddaszem o powierzchni 35 m² do zagospodarowania we własnym zakresie oraz garażem wolnostojącym poza obrębem działki.

Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej, jest rozpoczęta budowa drugiego budynku, oznaczonego numerem budowlanym B. Obiekt posiadać będzie 59 lokali mieszkalnych zaprojektowanych na czterech piętrach oraz trzy lokale usługowe mieszczące się na parterze. Kondygnacja podziemna przewidziana została na miejsca postojowe i komórki lokatorskie znajdujące się w garażu wielostanowiskowym. Parterowe lokale mieszkalne analogicznie, jak przy budynku A posiadać będą przydomowe ogródki do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli.


Naszą najnowszą propozycją jest kameralny, czteropiętrowy budynek 1B, w którym zaprojektowano 24 atrakcyjne lokale 1, 2 i 3 pokojowe o zróżnicowanych rozkładach i ekspozycjach. Dzięki stosunkowo niewielkiej bryle budynku większość mieszkań to lokale narożne, a więc zapewniające optymalne doświetlenie wnętrza i dobrą funkcjonalność. Budynek posiada podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Architekt wykorzystując wolne przestrzenie na piętrach zaprojektował także pomieszczenia gospodarcze do użytku Mieszkańców, natomiast dla Nabywców mieszkań parterowych przewidziane zostały przydomowe ogródki do ich wyłącznej dyspozycji.

GENERALNY WYKONAWCA

Generalnym wykonawcą powołanym do realizacji budynku A, 1B oraz domów w zabudowie bliźniaczej jest spółka STALBUD – BUDOWNICTWO. Wykonawstwo budynku B zostało powierzone spółce BUDHAN.

INSPEKTORZY NADZORU

Inspektorzy zatrudnieni do nadzoru nad realizacją projektu Słoneczne Kliny, to zespół specjalistów pod kierownictwem Wiesława Piotra Zięby właściciela firmy Budmix, którzy zrealizowali między innym projekty Angel Plaza, Angel City, Garden Residence.

ARCHITEKCI

Domy wraz z planem zagospodarowania osiedla na obszarze ul. Komuny Paryskiej i ul. Spacerowej zostały zaproponowane przez biuro PM Architekci pod kierownictwem Romy Pieczarkowskiej i Tomasza Milewskiego.

Budynki mieszkalne wielorodzinne oznaczone numerami budowlanymi A i B przy ul. Komuny Paryskiej zostały zaprojektowane przez projektantów z biura MZ Studio.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Sprzedaż mieszkań i domów oraz działania marketingowe związane z realizacją inwestycji Słoneczne Kliny powierzone zostały firmie redNet24 należącej do redNet Property Group, która dzięki nowatorskiemu i kompleksowemu podejściu do obrotu nieruchomościami stała się międzynarodową platformą współpracy profesjonalistów skupionych wokół rynków mieszkaniowych.

Sprzedaż i marketing domów prowadzona jest przez biuro nieruchomości Only Estate będące członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON). Only Estate ponadto zajmuje się: sprzedażą, kupnem, zarządzaniem, wynajmowaniem, inwestowaniem strategicznym, a przede wszystkim pomocą przy wszystkich etapach zakupu tj.: profesjonalne doradztwo prawne i kredytowe.

Ładowanie strony Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
bt_schowek
Schowek:
aktualnie obserwujesz
X mieszkanie/dom